Edukativni kutak
Kamo nakon osnovne škole?
Autor: Ivana Kasalo, 3. 4. 2012.

Što je sve važno pri donošenju odluke? Koje informacije trebamo prikupiti i kako do njih doći? Gdje upitati za savjet? U čemu nam mogu pomoći stručnjaci za profesionalno usmjeravanje Hrvatskoga zavoda za zapošljavanje? Kako izračunavamo bodove? Najtraženija zanimanja? Kako do stipendije?...

Odgovore na navedena i još mnogo drugih pitanja, potražite u novim informativnim brošurama Hrvatskoga zavoda za zapošljavanje „Kamo nakon osnovne škole?“.

Napomena: Popis škola i programa obrazovanja odnosi se na školsku godinu 2011/2012., s obzirom da se elementi i kriteriji za upis u školsku godinu 2012. / 2013. u nekim dijelovima mogu izmijeniti, savjetujemo vam da pratite mrežnu stranicu Ministarstva (www.mzos.hr) na kojoj će Odluka, kao i svake godine biti objavljena u cijelosti.