Otvorena vrata Hrvatskog ratnog zrakoplovstva
Autor: Tomislava Ečić Svirać, 31. 1. 2017.

U petak 27. siječnja 2017. učenici 3.a i 4.a u pratnji učiteljica Ane Tomaš i Lovorke Ercegović krenuli su u posjet Zračnoj luci Split povodom aktivnosti „Noć otvorenih vrata Hrvatskog ratnog zrakoplovstva i protuzračne obrane“. Tamo su ih dočekale različite radionice poput: izbor „Naj-osmjeha pilotske kabine“, „Pilotiranje na simulatoru aviona MiG-21“ gdje su učenici uz pomoć pilota simulirali upravljanje borbenim avionom MiG-21. Potom su promatrali aktivni letački program uz nastup „Krila Oluje“, a cijelo vrijeme im je bilo dostupno razgledavanje raznih aviona i helikoptera. Učenici su se lijepo zabavili i proširili svoje znanje o zrakoplovnom prometu.