Knjiga moj prijatelj
Autor: Ivana Kasalo, 17. 1. 2012.

Dana 17.12.2011. (subota) održana je humanitarna prodaja pod nazivom „Knjiga moj prijatelj“ u kojoj su sudjelovali učenici naše škole. Cilj te akcije bio je prikupljanje sredstava za obnovu lektirnih naslova školske knjižnice. Lijepo smo se zabavili prikupljajući novce. U prikupljanju nam je pomogao i naš dragi gost,finalist masterchefa Robert Predrag Žmire koji nam je spremao brujet od hobotnice. Dok je on kuhao posjetitelji su nestrpljivo čekali da Robert završi sa svojim jelom,da ga mogu probati. U predblagdansko vrijeme ljudi su,osim što su otvorili svoja srca,otvorili su i novčanike te donirali iznos našoj školi.

Josipa Vukić 7.c