Knjiga moj prijatelj
Autor: Ivana Kasalo, 15. 11. 2011.

Dana  11.11.2011. god. (petak) održana je prodaja povodom projekta Knjiga moj prijatelj kako bi osigurali kupnju knjiga za školsku knjižnicu.

U prodaji su sudjelovale učenice 6.-og i 7.-og razreda naše škole te pedagoginja Jelena Coce zajedno s nastavnicom njemačkog i talijanskog jezika Zoranom Toffolo Gilić. Prodaja je bila vrlo uspješna.Prodavali smo ogledalca,kuharice koje su napisale naše učiteljice Mihaela Russo i Mirela Medić te učeničke radove:kaširane ribice,amfore,crteže,ribare,ljudske figure i još puno toga,a kao poklon ljudima, kada bi kupili nešto, bile su –FRITULE. Ljudi bi kupili nešto samo da se okrijepe fritulamakoje su,kako su oni rekli, bile fantastične. Zadovoljni prodajom vratili smo se u našu školu.

Josipa Vukić 7.c