Učenici drugih razreda posjetili Dino park
Autor: Dario Bakotić, 28. 5. 2013.

Učenici drugih razreda bili su u petak, 24. 5. 2013. godine na izletu.  Posjetili smo Poljica i njihov muzej. Poslije smo išli u Omiš u Dino park.

Tamo je bilo super dobro.  Vidjeli smo dinosaure u prirodnoj veličini i upoznali  što su sve radili i jeli u dalekoj prošlosti.  Poslije je bila akcije. Vozili smo se u gusarski brod, skakali na tranpuline, vozili se vlakićem.  Najhrabriji  su se okušali u zračnim balonima.

U balon bi ušao učenik i on bi se punio zrakom. Poslije bi barba balon dobro zatvorio i pustio nas u bazen. To je bilo odlično.   Dobro smo ručali i poslije otišli  na plažu.  Tamo smo se igrali s loptom , gradili kule u pijesku i najbolji su dobili diplomu.

Sretni i veseli vratili smo se kući.