104. obljetnica postojanja škole
Autor: Dario Bakotić, 22. 5. 2013.

Dan škole slavimo 20.svibnja, kao sjećanje na dan kad je poginuo ban i biskup Petar Berislavić čije ime škola nosi.

Ove godine obilježili smo ga tjedan uoči raznim aktivnostima: edukativno-rekreativnim programom u okviru kojeg su učenici sa svojim nastavnicima sudjelovali na manifestaciji Dica i ČAkavica u Kaštel Lukšiću, u humanitarnoj prodaji školskih radova, odlazili u posjet otvorenom Parku Garagnin Fanfogna…..

U petak, 17. svibnja, održana je tradicionalna misa zadušnica u trogirskoj katedrali koju je predvodio don Pave Piplica te je u prisustvu gradonačelnika Damira Rilje i dogradonačelnice Vedrane Zelalije položen spomen vijenac ispred biste bana Berislavića u gradskoj loži.