Učenica Ružica Jonjić osvojila treće mjesto na natječaju Moja prva knjiga
Autor: Dario Bakotić, 17. 4. 2013.

Prošle školske godine, 2011./2112., naš razred, 4.b sudjelovao je na državnom natječaju za učenike osnovnih škola, pod pokroviteljstvom Ministarstva znanosti, obrazovanja i športa, Moja prva knjiga.

Nekoliko učenica iz našeg razreda okušalo se u pisanju  i ilustraciji slikovnice. Najljepša  je prema sudu učitelja bila priča Lastavica Goga, autorice Ružice Jonjić. Slikovnica je osvojila treće mjesto. Priča govori o lastavici Gogi koja je pokazala da zajedničkim prijateljstvom možemo mnogo toga postići. Učenica Ružica Jonjić je iskazala  svoju kreativnost u pisanju i u ilustriranju slikovnice.