Natjecanje mladeži Hrvatskog Crvenog križa
Autor: Ivana Kasalo, 23. 3. 2010.

U Trogiru , dana 19.03.2010. održano 15. gradsko  natjecanje podmladka i mladeži Hrvatskog Crvenog križa.

Dana 19.03.2010 god. učenici Osnovnih škola Majstor Radovan, Ivan Duknović, Kralja Zvonimira i naše, Petar Berislavić okupili su se u dvorani Vinka Kandija na 15. gradsko natjecanje podmladka i mladeži. Također su sudjelovale i dvije ekipe SSŠ Blaža Jurjeva Trogiranina.

Sve je proteklo u veselom duhu i prijateljskoj atmosferi.

Natjecanje se sastojalo od dva dijela. Prvi dio natjecanja je pismena provjera kroz četiri faze., adrugi dio se sastojao od praktičnog rada.

Ispiti su se dosta dugo čekali, ali to nikome nije smetalo jer je bilo dobro društvo i cijelo vrijeme se čuo smijeh.

Treme je bilo, ali je brzo pobjeđena. I na kraju čestitamo pobjedničkoj ekipi OŠ "Majstor Radovan" i zahvaljujemo odboru, sudcima i ostalima, te pozdravljamo novostečene prijatelje!

Silvija Skeledžija i Marijeta Runjić ( 8.b )