Snimali smo emisiju za radio!
Autor: Ivana Kasalo, 5. 12. 2012.

Danas,4.12.2012posjetio nas je tehničar iz HRT HR radio Splita. Snimali smo emisiju pod nazivom Mi smo na redu.

Mi smo na redu je program HRT radio Splita u kojem svaka škola ima pravo 30 minuta za svoju emisiju pa smo tako danas i mi imali svojih 30 minuta slave. Pod vodstvom nastavnice Slavice Rožić i pedagoginje Jelene Coce sve je prošlo baš onako kako treba. Svi smo bili zadovoljni. Nakon mnoštva intervju-a,anegdota i smiješnih priča otišli smo kući sa velikim smiješkom na licu bogatiji za iskustvo više. Emisiju su vodile Valentina Sorić i Josipa Vukić koje su ugostile mnoge učenike naše škole. Svi su bili sretni jer su imali priliku doći do svojih pet minuta slave. Emisija će se emitirati na HRT HR radio Splitu u petak 7.12.2012u 18,05 sati. Repriza emisije biti će u nedjelju u 11 sati.

Josipa Vukić 8.c