Zdravi doručak u 1. b
Autor: Ivana Kasalo, 5. 12. 2012.

U petak, 23. 11.  u našem  razredu  je organiziran integrirani dan, dan posvećen zdravoj hrani. Najprije su učenici kroz prezentaciju mogli upoznati što  zdravo jesti, a što moramo izbjegavati.  Nakon toga krenuli smo izrađivati plakate, ZDRAVA – NEZDRAVA HRANA.  Iz časopisa izrezivali smo slike namirnica .

Uz veselu atmosferu, razred smo pretvorili u mali restoran. Naučili smo kako se trebamo ponašati za stolom i u restoranu.

Svaki učenik je bio zadužen da donese po jednu namirnicu. Na našem stolu se našlo crnog i kruha sa sjemenkama, mliječnog namaza, jogurta, mlijeka, pahuljica. Uz  igru  i šalu, puno smo toga naučili.

Učiteljica; Mirela Medić