Učenice iz Trogira svojim plesom osvojile Europu...
Autor: Ivana Kasalo, 7. 11. 2012.

Grupa ''Zumba'' osvojila je prvo mjesto u Jazz kategoriji.

Grupa ''Pinky'' osvojila je drugo mjesto u Cheer-dance kategoriji.

Jazz ples odjeknuo je dovoljno daleko da cijela Europa zapravo uvidi što je to i što se nalazi pod tim imenom. Tako su i ove godine mnoge talentirane cure, a jedan dio cura su učenice iz naše škole koje su dobile  nagradu za ono što su se dugo vremena trudile te osvojile prvo mjesto na Otvorenom europskom prvenstvu u Parizu u Jazz kategoriji i drugo mjesto u kategoriji Cheer-dance. Sretne i zadovoljne, pune dojmova, pohvala i još većeg samopouzdanja vratile se sretno kući.  Još jednom čestitam svima, a posebno učenicama naše škole: -Lucija Lozić, Antonela Crnoja, Barbara Čulin, Nina Pažanin, Daria Pažanin, Natali Krolo, Marta Buličić, Rebeka Zanne, Roza Udiljak, Marijeta Rožić i Dora Biočić.

Nera Bilić 8.a