Dan srednjih škola Splitsko-dalmatinske županije
Autor: Ana Jerković, 4. 4. 2023.

Ovogodišnji Dan srednjih škola Splitsko-dalmatinske županije održat će se u subotu, 13. svibnja 2023. godine od 9:30 sati do 14:00 sati na Trgu Gaje Bulata, odnosno na platou ispred zgrade Hrvatskog narodnog kazališta u Splitu. Svečano otvaranje predviđeno je s početkom u 11 sati.

Cilj ovog predstavljanja je da se sve srednje škole Splitsko dalmatinske županije predstave putem informatinvnih štandova te u izravnom kontaktu s učenicima, roditeljima i ostalom zainteresiranom javnošću pruže sve relevantne informacije o nastavnim programima i upisima. Pored škola predstavit će se i druge važne institucije poput Hrvatske gospodarske komore, Hrvatske obrtničke komore i Zavoda za zapošljavanje s važnim informacijama iz gospodarstva te potrebama hrvatskog gospodarstva i obrtništva u odnosu na obrazovanje, znanja i zanimanja za kojima postoji potreba na tržištu rada.

VAŽNO / Na Danu srednjih škola distribuirat će se i informativne brošure sa svim detaljima o upisima u srednje škole.

Ovaj projekt organizira Splitsko dalmatinska županija - Upravni odjel za prosvjetu, kulturu, tehničku kulturu i sport.