IGRAJ MOJA HRVATSKA
Autor: Ana Jerković, 6. 12. 2022.

Nastavnici Osnovne škole "Petar Berislavić " Trogir  su zajedno s učenicima u svojim razrednim odjelima organizirali praćenje utakmice između Hrvatske i Japana.

Učenici 3.b razreda započeli su, kako i priliči, s ponosnim držanjem na izvedbu hrvatske himne.

Posebno je bilo napeto u učionici broj 24 gdje su učenici 8.a razreda strastveno navijali u društvu nastavnice iz matematike. Hoće li Hrvatska odnijeti pobjedu s nestrpljenjem se očekivalo i u ostalim razrednim odjelima. Kad je u konačnici naša reprezentacija uspjela svladati protivnika, sreći nije bilo kraja. Navijačka atmosfera zavladala je hodnicima naše škole. Utakmicu hrvatske nogometne reprezentacije iskoristili smo za promoviranje sportskog duha, razvijanje kulture navijanja i poticanje zajedništva.