Županijsko natjecanje u Krosu

Po prvi put učenici naše škole sudjelovali su na Županijskom natjecanju u Krosu koje je održano 4.11.2022. g. na Gradskoj plaži u Omišu. Po kišovitom i vjetrovitom vremenu postigli su jako zapažene rezultate, ali ipak nedovoljne za medalju i pehare. Učenici su predstavljali našu Školu u svim kategorijama i to 5/6 razredi (učenici 1000 m, učenice 800 m): Bruna Princivali, Anja Buble, Roza Frana, Rene Radonić, Lovre Perković, Tomislav Kordić, Marin Jozić Mišić i Mateo Andrić, a u kategoriji 7/8 razreda (učenici 1200 m, učenice 1000 m): Antea Barada, Marta Rožić, Tonka Ivković, Nina Mamut, Ivan Matić, Tonio Žarković, Ivan Matkovac i Antonio Grančić .

Voditelj: Mario Pralija, prof.