SUDOKU NATJECANJE
Autor: Ana Jerković, 11. 11. 2022.

Učenici naše škole su i ove godine sudjelovali na SUDOKU natjecanju za osnovne i srednje škole. U organizaciji Hrvatske Mense i Agencije za odgoj i obrazovanje i ove godine smo  (4. studenog) proveli školsko natjecanje u rješavanju SUDOKU zadataka. Natjecalo se 9 učenika nižih razreda u kategoriji BISTRIĆI i 13 učenika viših razreda u kategoriji KADETI. Od ukupno 22 učenika, 4 učenika su ostvarila dovoljan broj bodova za sudjelovanje na regionalnom natjecanju.

Regionalno natjecanje će se održati u Splitu 26. studenog, a svoje mjesto na natjecanju su izborili:

- u kategoriji  BISTRIĆI: Antea Franić (3.a), Gabriela Buble (4.a) i Duje Škaro (4.a)
- u kategoriji KADETI: Josip Anton Bilić (8.c)

Svim sudionicima školskog natjecanja čestitamo što su se ohrabrili sudjelovati i postigli zavidne rezultate. Antei, Gabrieli, Duji i Josipu Antonu želimo puno uspjeha na regionalnom natjecanju  i dobru zabavu.
Katja Šćurla