PRVI DAN NASTAVE I PRIJAM PRVAŠA
Autor: Anamarija Botić, 1. 9. 2022.

Nastava započinje 5. rujna 2022. prema sljedećem rasporedu:

A SMJENA (JUTRO)

• Razredi: 2. - 8.
  • Vrijeme trajanja nastave: 8:00h – 9:40h
  • Vrijeme polaska putnika autobusom iz Arbanije: 7:15h
  • Vrijeme povratka putnika autobusom iz Škole: 10:00h

B SMJENA (POPODNE)

• Razredi: 2. - 8.
  • Vrijeme trajanja nastave: 14:00h –15:40h
  • Vrijeme polaska putnika autobusom iz Arbanije: 13:15h
  • Vrijeme povratka putnika autobusom iz Škole: 16:00h

U utorak 6. rujna 2022. nastava će se održavati po rasporedu koji će učenici dobiti od razrednika u ponedjeljak. Prijevoz učenika putnika provodit će se po rasporedu od prošle nastavne godine te ga možete pronaći na stranici Škole (Vozni red).

Prijam prvaša 5. rujna 2022. bit će organiziran u učionici br. 11 (1. kat) u 11 sati.

• Učenik dolazi u pratnji roditelja.
  • Učiteljice će roditelju podijeliti udžbenike i druge obrazovne materijale za njegovo dijete te će roditelj potpisati izjavu o preuzimanju istih. Molimo roditelje da sa sobom ponesu školsku torbu ili vrećicu.

Dragi učenici, roditelji i učitelji!

Nova nastavna godina 2022./2023. je pred nama. Četrdeset prvaša nestrpljivo iščekuje prvi susret s učiteljicom i prve obrazovne korake u školskoj ustanovi, a ostali se učenici također vesele povratku u školske klupe nakon ljetnog odmora. Spremno čekaju na stjecanje novih znanja, doživljavanje novih iskustava, usvajanje novih lekcija koje će ih oblikovati u moralne i mudre osobe osposobljene za samostalan i uspješan život. Kao pomoć i podrška na raspolaganju im stoje učitelji, stručna služba i njihovi roditelji. Svima njima želimo da sav trud koji ulažu u proces odgoja i obrazovanja urodi  zadovoljstvom svim postignutim tijekom ove nastavne godine.

Hrabro i sretno!

Ravnateljica: Edita Bratinčević, prof.