Obavijest za roditelje budućih prvaša - PROGRAM PRODUŽENOG BORAVKA
Autor: Anamarija Botić, 6. 5. 2022.

Poštovani roditelji!

Osnovna škola Okruk u Okrugu krenula je s inicijativom pokretanja programa produženog boravka u školi u Okrugu. Spremni su otvoriti vrata i učenicima drugog upisnog područja.

Ukoliko broj učenika za razredni odjel zadovolji pedagoški standard, ide se sa zahtjevom za organizaciju programa prema Osnivaču (Splitsko-dalmatinskoj županiji). Dio troška programa produženog boravka zajednički financiraju roditelji i jedinice lokalne samouprave.

Molimo sve zainteresirane roditelje da popunjenu izjavu vrate do 12. svibnja 2022.godine u našu školu. Za sve daljnje korake kontaktirat će Vas iz OŠ Okruk.

Letak i izjava su u prilogu (klikom na Opširnije). Također, možete pratiti stranicu OŠ Okruk http://os-okruk-og.skole.hr/ za sve daljnje informacije.

Priloženi dokumenti:
Letak_PB_-_Okruk1.pdf (718.64 KB)