Uskršnja humanitarna prodaja
Autor: Ivana Kasalo, 4. 4. 2012.

Dana 4.3.2012. održana je humanitarna prodaja učeničkih fotografija i uskršnjih čestitaka i pisanica koje su izradile „Vridne ruke“, kreativna skupina pod vodstvom nastavnice Zorane Toffolo Gilić, koje su vodile i prodaju. Akcija je organizirana za nabavku suvremene nastavne opreme.

Početna ideja bila je da prodaju provedemo kraj sjevernih gradskih vrata, no kako nas je kiša omela, bili smo prisiljeni sakriti se negdje gdje ćemo biti zaštićeni pa nam se Gradska loža činila kao idealno mjesto.

Lijepo smo se tamo smjestili, poslagali stvari za prodaju i krenuli u akciju. Budući da je taj dan bilo više turističkih grupa po gradu, do kraja prodaje zamalo smo i kineski progovorili. Naravno, nismo prošli nezapaženo,primijetili su nas s Gradskog radija pa su pozvali nastavnicu i neke učenice koje su ukratko obavijestile slušatelje o humanitarnoj akciji.

Sve u svemu, lijepo smo se zabavili, nešto i zaradili i sretni i zadovoljni otišli kući.