Projektni dan - Moš ča oš
Autor: Tomislava Ečić Svirać, 30. 9. 2019.

OŠ Petar Berislavić u suradnji s Policijskom postajom Trogir organizira projekt „Moš ča oš“  i „Sajam mogućnosti s početkom u 10.00 sati.

Već četvrtu godinu zaredom nastoji se potaknuti učenike na uključivanje u razne sportske, kulturno-umjetničke, volonterske i ostale aktivnosti kako bi na što aktivniji način provodili svoje slobodno vrijeme.

Ovim putem obavještavamo učenike i njihove roditelje o sutrašnjem programu i promijeni rasporeda za učenike matične škole.

Niži razredi smjena „B“ (od 1. do 4. razreda ) imaju nastavu od 8.00 do 11.30 sati.

Autobus za učenike putnike kreće iz Trogira za Arbaniju  u 11.45 sati.

Niži razredi smjena „A“ (od 1. do 4. ) imaju nastavu od 10.00 do 11.30 sati.

Autobus za učenike putnike iz Arbanije  kreće u 9.30 sati, a povratak je predviđen u 11.45 sati.

Viši razredi smjena „B“:

(od 5.do 8. razreda) imaju nastavu od 8.00 do 12.20 sati.

Autobus za učenike putnike kreće iz Trogira za Arbaniju  u 12.40 sati.

Viši razredi smjena „A“:

(od 5.do 8. razreda) imaju nastavu od 10.00 do 12.20 sati.

Autobus za učenike putnike iz Arbanije kreće u 9.30 sati, a povratak je predviđen u 12.40 sati.

Pozivamo i vas roditelje da dođete u što većem broju i popratite prigodan program, a posebno iznenađenje za naše učenike pripremaju naši vrijedni policajci i vatrogasci.

Dođite i zabavite se s nama na trogirskoj rivi! laugh