EDIT CodeSchool
Autor: Tomislava Ečić Svirać, 24. 5. 2019.

EDIT CodeSchool, kao najmasovnija u Hrvatskoj besplatna škola programiranja koja se organizira u sklopu projekta ICT županija, drugu godinu za redom okupila je 400 učenika viših razreda osnovnih i srednjih škola iz Imotskog, Makarske, Trogira, Sinja, Kaštela, Solina, Omiša, Supetra i Splita koji su radili projekte na temu Moja eko županija.
Završna svečanost s uručenjem nagrada najboljim radovima održana je na Prirodoslovno-matematičkom fakultetu u Splitu.

Pohvale svim sudionicima, a posebna pohvala našim učenicima: Tonu Biliću (8.raz) koji je zajedno sa svojom grupom osvojio 1. mjesto u kategoriji Osnovne škole, te Antoniu Letici (4. raz) kao najmlađem polazniku škole programiranja.