Skoro pobjednici
Autor: Ivana Kasalo, 3. 4. 2012.

23.3. ,u petak ,održano je prvo ovogodišnje natjecanje podmlatka i mladeži  Hrvatskog Crvenog križa u pružanju prve pomoći.Natjecanje  je počelo u 8.00 h ujutro u dvorani Vinka Kandija u Trogiru.Natjecale su se četiri osnovne  i dvije srednje škole.

Najbolje rezultate u pismenome je postigla OŠ  iz Marine ali prvo mjesto  je ponijela OŠ  Majstora Radovana koja nam je iz ruku otela pobjedu.Sastav  naše škole,koji nam je omogučio drugo mjesto,su:naša kapetanica ekipe Lucia Jurković,Karla Maravić,Tonina Jurković,Matea Vidović,Marija Parčina i Sandro Bagarić.Njihova mentorica je prof. Ankica Bašić,profesorica biologije i kemije.Iako nisu osvojile prvo mjesto, prof Bašić  je sretna i ponosi se njima jednako kao i oni sami sa sobom.

Karla Maravić 8.a