Festival znanosti
Autor: Tomislava Ečić Svirać, 4. 4. 2019.

Zajednica tehničke kulture grada Splita (ZTK) i dio njenih udruga članica se uključuju u program ovogodišnjeg Festivala znanosti, koji se održava u vremenu od 8. do 13. travnja. ZTK i osam udruga članica će kroz radionice za učenike osnovnih i srednjih škola prezentirati specifične aktivnosti kojima se bave njihovi članovi. Sudjelovat će Udruga za robotiku Inovatic, Udruga Mladi robotičari, Udruga za robotiku Split (FESB), Udruga za biomehaniku i automatiku (FESB), Radioklub Kaštilac, Radioklub Marjan, fotoklub Split i JK Zenta. Udruge će svoj program provesti 8. travnja (ponedjeljak), u vremenu od 10 do 13 sati, u prostorijama splitskog FESB-a.