*** OBAVIJEST ***
Autor: Marija Katanić, 12. 3. 2019.

Obavještavamo roditelje učenika područne škole u Okrugu da će se nastava odvijati u matičnoj školi do daljnjeg.

Nakon što Općina Okrug  dostavi Izvješće (atest) o izvršenom ispitivanju vodonepropusnosti ravnog krova, izrađeno od ovlaštene i meritorne institucije,  Županiji (Osnivaču) i sudskom vještaku, a koje potvrđuje da su se otklonili uočeni nedostaci, nastava će se ponovo  odvijati u područnoj školi u Okrugu.

Osnivač je zahtjev za dostavom atesta uputio Općini Okrug  12. ožujka 2019. godine.

Nadamo se da će spomenuti atest biti dostavljen što prije te da će naši učenici sigurno i bezbrižno pohađati nastavu u područnoj školi.

Ravnateljica