Natjecanje mladih i podmlatka Hrvatskog Crvenog križa
Autor: Tomislava Ečić Svirać, 12. 3. 2019.

Na 23. natjecanju mladih Hrvatskog Crvenog križa održanom 9. ožujka 2019.g. u OŠ Majstora Radovana u Trogiru, mladi su pokazali znanja o Međunarodnom pokretu Crvenog križa i Crvenog polumjeseca, Hrvatskom Crvenom križu, Međunarodnom humanitarnom pravu i ljudskim pravima, a ujedno su provjerili svoje znanje i  vještine pružanja prve pomoći...

Natjecanje je organiziralo Gradsko društvo Crvenog križa Trogir, a sudjelovale su četiri ekipe podmlatka: OŠ Petar Berislavić, OŠ Majstora Radovana, OŠ Kralja Zvonimira, i OŠ Ivan Duknović, te dvije ekipe mladih: SSŠ Blaž Jurjev Trogiranin i SŠ Ivana Lucića.

Učenice 8.b razreda naše škole: Kiara Rogač, Mia Tomaš, Lucija Lučin, Mila Munjiza, Petra Opačak i Karmen Viljac osvojile su prvo mjesto u kategoriji podmlatka.

Konkurencija je bila jaka, testovi i radilišta teška, kažu cure, ali su unatoč uzbuđenju i laganoj tremi, uspješno odradile sve zadatke i zasluženo osvojile prvo mjesto.

Našim učenicama, kao i njihovoj mentorici Ankici Bašić čestitamo  te želimo mnogo uspjeha u daljnjim natjecanjima.