OBAVIJEST O RASPOREDU IZVOĐENJA NASTAVE U NAREDNOM PERIODU od 5.2.2019.
Autor: Tomislava Ečić Svirać, 4. 2. 2019.

Obavještavamo učenike i učitelje da je zbog izvanredne situacije privremeno zatvorena područna škola u Okrugu Gornjem.

Učenici iz Okruga će nastaviti pohađati nastavu zajedno s učenicima u matičnoj školi na način da će niži razredi  područne škole (od 1. do 4.) biti u smjeni A ovaj tjedan popodne, a viši razredi područne škole (od 5.do 8.) će biti u smjeni B ovaj tjedan ujutro.

Nastava će se odvijati prema rasporedu, ali učenici neće mijenjati razred već će svako razredno odjeljenje biti u istoj učionici sve dok traje izvanredna situacija.

Nastava informatike će se i dalje odvijati u informatičkoj učionici, a izborna nastava talijanskog i njemačkog jezika u učionici koja bude slobodna u to vrijeme. Učenici koji ne pohađaju vjeronauk za vrijeme pauze moraju biti u knjižnici.

Obavijest o prijevozu učenika putnika Okrug-Trogir-Okrug

Učenici viših razreda (od 5. do 8.) od 5.2.2019. mogu koristiti redovnu autobusnu liniju gradske tvrtke Promet (evidencija učenika se nalazi u uredu tvrtke Promet).

Učenici nižih razreda (od 1. do 4.) će koristiti autobus tvrtke Clissa.

Polazak autobusa je svakog nastavnog dana u 13:15 s parkinga nove crkve u Okrugu Gornjem.

5.2.2019. je organiziran odlazak autobusa u 17:45 sa stajališta preko puta DM-a, a  o daljnjem prometovanju istog će učenici biti obaviješteni.

Učenici nižih razreda će biti u pratnji učiteljica.

Ravnateljica:

Edita Bratinčević, prof.