Međužupanijsko natjecanje mladih HCK
Autor: Tomislava Ečić Svirać, 10. 4. 2017.

7. i 8 travnja 2017.g.održano je  21.međužupanijsko natjecanje mladih HCK u Supetru na Braču.

GDCK Brač organiziralo je za ekipe srdačan prijem,odličan smještaju Turističkom naselju Svpetrvs Hotela Kaktus,razgled Vidove gore, Bračkog muzeja i Kuće ulja.

Ekipe su imale dovoljno slobodnog vremena za upoznavanje,druženje i razmjenu iskustava što je uz samo natjecanje i bio cilj ove tradicionalne manifestacije Crvenog križa.

U konkurenciji 14 ekipa podmlatka naša ekipa OŠ Petar Berislavić, Trogir osvojila je 5.mjesto u sastavu Lucia Pavković,Matea Brešan,Marija Marinović,Ana Rubelj,Andrea Glasnović i Matea Mamut s mentoricom Ankicom Bašić.

Mlade moderatorice radionica prve pomoći Antonela Radić i Matea Bakica su osim podrške ekipama sudjelovale u pripremi realističnog prikaza ozljeda na sam dan natjecanja.