Bitka za sigurnost

Novosti
Sunčica Lozić nova je prvakinja Hrvatske !
Autor: Tomislava Ečić Svirać, 18. 10. 2016.

Trogirska gimnastičarka Sunčica Lozić, inače hrvatska reprezentativka i članica Kluba ritmičke gimnastike "MARINA-KAŠTELA", nova je juniorska prvakinja Hrvatske u ritmičkoj gimnastici. Na netom završenom 25. pojedinačnom i ekipnom prvenstvu Hrvatske u ritmičkoj gimnastici održanom u Osijeku 15. – 16.listopada pod pokrovitljstvom Hrvatskog gimnastičkog saveza i kluba domaćina KRŠG "RONDO", u konkurenciji deset ponajboljih Hrvatskih klubova ritmičke gimnastike, svojom izvedbom vježbi s rekvizitima (obruč, lopta, vijača i čunjevi) osvojila je 1. mjesto i zlatne medalje u svakom od zadanih rekvizita i time osvojila titulu šampiona Hrvatske u pojedinačnoj konkurenciji.

Napomenimo da je Sunčica prije pola godine osvojila i višebojsko prvenstvo Hrvatske, pa je time potvrdila epitet najbolje hrvatske ritmičarke u kategoriji juniorki.