OBAVIJEST O RAZMJENI UDŽBENIKA
Autor: Tomislava Ečić Svirać, 3. 6. 2016.

Dana 10.6.2016. od 8 do 17 h u učionici broj 2 u matičnoj školi Petar Berislavić održat će se razmjene udžbenika među učenicima škole.

Razmjenjuju se samo oni udžbenici koji su u upotrebi od 2014. godine i koji su izabrani u školi na četiri školske godine. Mole se zainteresirani učenici i njihovi roditelji da ne donose starije udžbenike jer oni ne vrijede za šk. god. 2015./2016. Također, ukoliko su udžbenici pokidani i previše uništeni, molimo učenike da ih ne donose. Radne bilježnice dolaze u obzir samo ako se mogu pobrisati i ako su prihvatljive za korištenje i u sljedećoj godini.

Ovim putem pozivamo sve učenike koji su u mogućnosti kupiti nove knjige za sljedeću školsku godinu da svoje stare udžbenike poklone za razmjenu jer velik broj učenika i roditelja nije u mogućnosti kupiti nove.

Posebice pozivamo učenike koji završavaju 8. razred da svoje udžbenike poklone za razmjenu.

Predsjednica Vijeća roditelja Vesna Japundžić će koordinirati i nadgledati razmjenu kako bi prošlo sve u najboljem redu.