ČESTITKA ZA USKRS
Autor: Ana Jerković, 10. 4. 2020.

Dragi učenici, poštovani roditelji i učitelji!

Nakon više od tri tjedna nastave na daljinu i velikih promjena u strukturi dana, načinu učenja i poučavanja podijelili ste s nama vaša razmišljanja preko ankete koje smo vam poslali. Zahvaljujemo još jednom na povratnoj informaciji koja je prije svega pozitivna. Možemo svi biti zadovoljni kako smo se snašli u ovoj specifičnoj situaciji koja je zahtijevala brze reakcije i odgovore. Svi se nadamo skorom povratku u školske klupe bogatiji za još jedno iskustvo, ono virtualno.

Svi ste zaslužili velike pohvale za rad i strpljenje. Uskršnji praznici pravo su vrijeme da se odmorite i provedete vrijeme sa svojim najbližima, okruženi ljubavlju, srećom i Božjim blagoslovom.

Želim vam sretan Uskrs!

Vaša ravnateljica Edita Bratinčević