Antonio Stjepić (7.b) postao član Centra izvrsnosti!
Autor: Tomislava Ečić Svirać, 6. 12. 2017.

S ponosom i zadovoljstvom , u ime svih djelatnika OŠ „Petar Berislavić“,  upućujem čestitke našem učeniku, Antoniu Stjepiću  (7.b), koji je postigavši odlične rezultate na testiranju iz matematike postao član Centra izvrsnosti.

Antonio će, zahvaljujući odličnom rezultatu na testiranju, svake subote pohađati  Centar izvrsnosti gdje će proširiti svoje znanje, koristeći posebne metode u radu uz vrsne mentore.

Na  velikom uspjehu, trudu i zalaganju čestitao mu je i gradonačelnik grada Trogira Ante Bilić koji mu je tom prigodom uručio tablet na poklon, te njegova zamjenica Ruža Kovačević Bilić. Čestitke su upućene i Antonijevim roditeljima kao i njegovoj nastavnici i mentorici Nives Anđelić koja je prepoznala njegov talent.

Ravnateljica Edita Bratinčević

Izvor: http://www.trogirskiportal.hr/index.php?option=com_k2&view=item&id=5103&Itemid=680