Područna škola "Patar Berislavić" obilježila Dane kruha !
Autor: Tomislava Ečić Svirać, 19. 10. 2016.

Dana 19.10.2016.,u srijedu,u područnoj školi Petar Berislavić obilježeni su Dani kruha. Sudjelovali su svi učenici od 1. do 8. razreda koji su uz pomoć roditelja doprinjeli da naš stol s raznim pecivima,kruhovima i kolačima,izgleda bogatije. Tu su,osim raznih tijesta,bile i marmelade koje su radili učenici EKO grupe sa svojim nastavnicama u školskoj kuhinji. Marmelade su napravljene bez umjetnih dodataka i sve su bogate vitaminima. Na projektoru se prikazivao postupak rada svih zdravih i prirodnih slastica koje smo radili. Došli su mnogi roditelji djece koji su mogli sve razgledati,probati i gledati postupak rada marmelade. Među djecom i svim prisutnima vladalo je obilje veselja i sreće. Na kraju svega,htjeli smo napraviti dobro djelo i odnijeti to što smo radili ljudima u staračkom domu,da bi im prenijeli dašak atmosfere koja je vladala u školi. Oni su bili jako sretni,zato što smo se i njih sjetili,a to smo sve zabilježili fotografijama.

Martina Nevistić, 8.a PŠ

Fotografije pogledajte klikom na OPŠIRNIJE !

Izvor: Martina Nevistić 8.a PŠ