OSVOJENO DRUGO MJESTO NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU IZ KOŠARKE
Autor: Tomislava Ečić Svirać, 7. 3. 2016.

U petak 04.03.2016. na županijskom natjecanju iz košarke ekipa naše škole pod vodstvom nastavnika iz tjelesne i zdravstvene kulture Maria Pralije osvojila je drugo mjesto. Za ekipu su igrali: Ante Brešan, Ignaci Ciciliani, Ivan Sinovčić i Marin Rilov iz 8.a, Ante Isufi i Luka Ugrina iz 8.c, Ivan Šoda iz 7.a, Luka Murko iz 7.b, Antonio Šantić iz 7.c, Ante Beljan i Toni Paškalin iz 6.d te Ivan Omrčen i Petar Ivan Radić iz 8.a razreda iz područne škole Okrug Gornji.

Momci su pobijedili svoje sugrađane - ekipu OŠ Majstora Radovana (66:40), Kaštelane - ekipu OŠ Kneza Trpimira (64:31), Sinjane (58:30) te Višane iz OŠ Vis (41:20), ali u napetom finalu protiv Splićana iz OŠ Bol Split izgubili su (26:19) te natjecanje završili osvojivši drugo mjesto.

Na žalost u prvoj četvrtini finala Ignaci Ciciliani je izvrnuo nogu te je morao napustiti utakmicu, zbog čega je ostatak naše ekipe poludio, ali to nije dugo trajalo jer se vratio u igru u trećoj četvrtini. Ipak, prednost protivničke ekipe naši nisu mogli sustići jer su oni imali i značajnu pomoć sudaca.

Čestitamo cijeloj ekipi na čelu s kapetanom Antom Isufijem i njihovom nastavniku!!

Na slikama u galeriji je samo dio dobro raspoložene ekipe s osvojenim odličjima i peharom.

(Na fotografijama: Ignaci Ciciliani, Ivan Sinovčić, Marin Rilov, Ante Isufi, Ivan Šoda i Toni Paškalin)

Bravo, naši!