Učenica naše škole Sunčica Lozić izborila plasman na Svjetski kup i Europsko prvenstvo
Autor: Tomislava Ečić Svirać, 22. 2. 2016.

Trogiranka Sunčica Lozić, članica Hrvatske reprezentacije u ritmičkoj gimnastici na nedavno održanom kontrolnom treningu Reprezentacije u Zagrebu ostvarila je vrhunsku normu po pravilniku (FIG) Federation International of Gymnastic, te se direktno plasirala na Svjetski kup u Pesaru (Italija) i Minsk (Bjelorusija) te na Europsko juniorsko prvenstvo u Holonu (Izrael) gdje će ponosno braniti boje Hrvatske.

Ovaj uspjeh tim je veći što Trogir i Dalmacija po prvi put ima svog predstavnika Ritmičke Gimnastike u Reprezentaciji Hrvatske i na prestižnim Europskim i Svjetskim sportskim manifestacijama.

Ravnateljica Edita Bratinčević u ime učenika i djelatnika čestita od srca Sunčici Lozić na postignutom uspjehu.

Izvor: http://www.trogirskiportal.hr/index.php?option=com_k2&view=item&id=3254&Itemid=676