Dragi učenici, roditelji i djelatnici
Autor: Tomislava Ečić Svirać, 8. 9. 2020.

Ovim putem Vam želim uputiti iskrene čestitke zbog uspješnog početak nove školske godine. U situaciji u kojoj se trenutno nalazimo, svi moramo djelovati promišljeno i odgovorno. Prvi dan pokazao je da smo na izvrsnom putu te Vam zbog toga svima zahvaljujem.
Čestitam svim učenicima naše škole, no posebne čestitke upućujem našim najmlađim učenicima koji su prvi put sjeli u svoje školske klupe. Želim da im školski dani budu sretni i radosni, a polazak u školu početak jednog od najljepših razdoblja njihova života koji će zauvijek ostati urezan u njihova sjećanja.

Roditeljima zahvaljujem na strpljenju i suradnji te čestitam na odvažnosti i dosljednosti koju su pokazali u ovim izvanrednim okolnostima. Partnerstvo s Vama ključ je uspjeha odgojno-obrazovnog procesa naše djece, stoga se nadam da će se ono uspješno ostvarivati kao i dosada.

Svim djelatnicima također čestitam početak nove školske godine, sa željom da Vas izazovi ovog vremena ne obeshrabre u ostvarenju Vašeg cilja - odgoj i obrazovanje kompetentnog učenika.
Sigurna da ćemo svi zajedno i u novoj školskoj godini nizati uspjeh za uspjehom, stoga Vam još jednom želim sretan početak i uspješnu novu školsku godinu!

Ravnateljica Edita Bratinčević, prof.