Prvi dan škole - prvaši
Autor: Tomislava Ečić Svirać, 2. 9. 2020.

Prijam prvaša 7. rujna 2020. bit će organiziran prema sljedećem rasporedu:

1.A – 10:00h -10:15h

1.B – 11:00h -11:15h

1.C – 12:00h -12:15h

Prijam svakog razrednog odjela bit će organiziran u školskoj dvorani.

Učenik dolazi u pratnji jednog roditelja koji je dužan pridržavati se svih epidemioloških uputa (korištenje zaštitne maske, mjerenje tjelesne temperature prilikom ulaska u školsku ustanovu, dezinfekcija ruku, pridržavanje propisanog razmaka).

Najduže vrijeme trajanja prijama roditelja i upoznavanja roditelja s učiteljicom je 15min u skladu s uputama HZJZ-a.

Učiteljice će roditelje upoznati s organizacijom nastave te svim propisanim uputama i preporukama provođenja epidemioloških mjera u našoj školi.

Učiteljice će roditelju podijeliti udžbenike i druge obrazovne materijale za njegovo dijete te će roditelj potpisati izjavu o preuzimanju istih.

U razmaku između prijama različitih razrednih odjela, spremačice školske ustanove detaljno će dezinficirati školsku dvoranu.

Ravnateljica: Edita Bratinčević, prof.