Potpisivanje prijavnica za učenike osmih razreda
Autor: Đina Županović, 21. 7. 2020.

Obavještavamo učenike osmih razreda i njihove roditelje kako će potpisivanje prijavnica radi upisa u prvi razred srednje škole biti 23. srpnja 2020. godine (četvrtak) u periodu od 8.30 do 9.30 sati.

Napomene:

• učenik dolazi u pratnji jednog roditelja
  • potpisivanje prijavnica za 8.A razred će se odvijati u učionici broj 2 (u prizemlju škole)

potpisivanje prijavnica za 8.C razred će se odvijati u učionici broj 3 (u                   prizemlju škole)

potpisivanje prijavnica za 8.D razred će se odvijati u učionici broj 4 (u                   prizemlju škole)

• zbog nužnosti poštivanja epidemioloških mjera,  molimo dođite na potpisivanje sa zaštitnom maskom te prilikom ulaska u učionicu držite propisanu distancu.