DRŽAVNO PRVENSTVO U KOŠARCI
Autor: Tomislava Ečić Svirać, 20. 4. 2020.

Naši učenici sudjelovali su na Državnom prvenstvu u košarci koje se održavalo u Zadru od 6. – 8. ožujka 2020. godine. U konkurenciji od 24 ekipe, naši učenici bili su u natjecateljskoj grupi s vršnjacima iz Varaždinske županije (Šsd IKS) i Virovitičko - podravske županije (Šsd Mladost).

U prvoj utakmici po skupinama izgubili smo od ekipe Šsd IKS Ivanec rezultatom 27:12, a u drugoj utakmici smo ubilježili poraz od ekipe Šsd Mladost Virovitica rezultatom 27:17, te po propozicijama nismo osigurali plasman u daljnju fazu natjecanja. Treba istaknuti da smo obe utakmice odigrali na visokom, sportski borbenom nivou i da su svi igrači dali svoj maksimum u fizičkom i fair play smislu.

Ovim putem se zahvaljujemo i Košarkaškom klubu Trogir na suradnji.

Os Petar Berislavić nastupala je u sljedećem sastavu: Lovre Glavurdić,  Antonio Šarić, Andrija Barać, Toma Vukadinović, Roko Hrabar, Ivan Saša, Hrvoje Rittinger, Ivan Rakić, Rino Radić, Marino Nikolić i Duje Rilov.

Voditelj: nastavnik Mario Pralija.