Tjedan ponavljanja
Autor: Ana Jerković, 6. 4. 2020.

Dragi učenici, poštovani roditelji!

Iza nas su tri uspješna tjedna nastave na daljinu i pred nama je tjedan koji ćemo posvetiti ponavljanju. Stoga, u ovom tjednu (od 6.travnja do 9.travnja 2020.) očekujte aktivnosti koje će vas usmjeriti prema rješavanju eventualnih zaostataka i ponavljanju gradiva. Učitelji će vas usmjeravati na način da će vam dati uputu što ponoviti i na koji način, što pratiti i sl. Ponavljanje i planiranje iznimno je važno kako bi se svi zajedno pripremili za vrednovanje i ocjenjivanje koje slijedi.

Kako bi i učitelji dobili što bolju sliku o tome koliko se uspješno provodi nastava na daljinu te utvrdili moguće poteškoće, ali i prednosti, tijekom ovoga tjedna poslat će vam kratke online ankete. Ankete su namijenjene roditeljima i učenicima i ispunjavanje je u potpunosti anonimno.

Na kraju pozivam sve učenike da i dalje vrijedno rade i iskoriste sve pozitivne strane nastave na daljinu. Nadam se da ćemo se uskoro vidjeti u našoj školi. Roditeljima zahvaljujem na trudu i dobroj suradnji. Kao i do sada stojimo vam na online raspolaganju za sve dileme, pitanja ili savjete.

Ravnateljica Edita Bratinčević, prof.