Osvojeno prvo mjesto na Natjecanju mladih Hrvatskog Crvenog križa
Autor: Tomislava Ečić Svirać, 10. 3. 2020.

Na 24. natjecanju mladih Hrvatskog Crvenog križa, održanom 7. ožujka 2020. g. u OŠ Majstora Radovana, mladi su pokazali znanja o Međunarodnom pokretu Crvenog križa i Crvenog polumjeseca, Hrvatskom Crvenom križu, Međunarodnom humanitarnom pravu i ljudskim pravima, a ujedno su provjerili svoje znanje i  vještine pružanja prve pomoći.

Natjecanje je organiziralo Gradsko društvo Crvenog križa Trogir, a sudjelovale su četiri ekipe podmlatka: OŠ Petar Berislavić, Trogir, OŠ Majstora Radovana, Trogir, OŠ Okruk u Okrugu Gornjem, Okrug Gornji  i OŠ Ivan Duknović, Marina  te ekipa mladih SŠ Ivana Lucića iz Trogira.

Pobjednici koji će GDCK Trogir predstavljati na 24. međužupanijskom natjecanju u Dubrovniku, 4. travnja 2020. g.  je ekipa podmlatka naše škole koju čine učenici 8. a razreda: Daria Pažanin, Viktorija Poljičanin, Ino Radić, Karla Radić, Leila Trogrlić i Ivana Vitezica s mentoricom Ankicom Bašić.

Čestitke učenicima i njihovoj mentorici!laughyes