Sportska natjecanja
Autor: Tomislava Ečić Svirać, 9. 2. 2020.

Košarkaši osvojili Zonsko, a odbojkašice i rukometaši Gradsko natjecanje.

Košarkaši 7./8. razreda Oš Petar Berislavić nakon osvojenog Gradskog i Zonskog natjecanja stekli su pravo nastupa na Županijskom natjecanju. Na Zonskom natjecanju održanom 4.2.2020. u Sportskoj dvorani u Solinu naši učenici su u polufinalu bili bolji od vršnjaka iz Oš Kaštel Sućurac, a u neizvjesnom finalu odmjerili snage sa vršnjacima iz Oš Sinj te pobijedili rezultatom 29:23.

Odbojkašice 5./6. razreda i rukometaši 7./8. razreda Oš Petar Berislavića su na Gradskim natjecanjima održanim 4.2.2020. i 6.2.2020.  u finalima protiv Oš Majstor Radovana osvojili 1. mjesta te ih očekuje nastavak natjecanja na razini Zone.

Sve ekipe je vodio nastavnik Mario Pralija.